niedziela, 12 stycznia 2014

31 Rozdział

-Ta ciekawe z kim - Powiedziała Perrie
-No wiesz z kim .
-Nie
-A z kim mieszkasz
-Z Zaynem ahaaa
-No!
-Choć do Rossmana
-Oki .
Gdy już byłyśmy w rossmanie Peerie tyle tego kupiła a ja tylko tusz do rzęs
-Fran co tak mało ?
-Bo nie mam kasy Lou mi daje ale ja mówię mu żeby sobie je wziął !
 -Aha

**Kilka godzin później**
Byłam już w domu . Louis jeszcze nie wrócił .Poszłam do łazienki , i nagle toś wszedł do domu.
-Fran jesteś ?
-Tak .
-Choć do sypialni .
Gdy poszłam do sypialni Lou siedział na łóżku.
-Lou co się stało ???
-Więc tak : Niall jest z Lily , Liam z Martiną , Zayn z Perrie no wiesz co .
-Aha a Perrie  mi nie mówiła  .
-No to ja ci mówię .
Lou do mnie podszedł i przytulił .
______________________________________________________________________________

wtorek, 7 stycznia 2014

30 Rozdział

Nagle zadzwonił dzwonek do drzwi . Lou szybko założył ręcznik na siebie i poszedł otworzyć

**Oczami Louisa **
-Heeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....j - Powiedział do mnie Zayn
-Cześć . No a co do tego to wiesz - Podrapałem się po głowie
-CO . A ty to podobno taki ..... - Nagle podeszłą Fran
-Cześć Zayn .
-Hej .
-Jak tam u Perrie ?
-Dobrze pytała się czy do niej wpadniesz .
-Jasne że tak .
-Lou mamy próbe przyjdziesz ? -Zapytał Zayn
-Tak jeszcze się pytasz  ?
Poszedłem się ubrać .

**Oczami Fran **
Poszłam do Perrie , a ona od razu zapytała :
-I jak tam była no wiesz........
-Zayn ?
-Taaak
-No wiesz Lou mnie tak dobrze rozumie .
-No mów dalej .
-No przeżyj to sama . -Zaczełam się śmiać
___________________________________________________________________________
Reszta w 31 Rozdziale :>



poniedziałek, 6 stycznia 2014

29 Rozdział

**1 miesiąc później **
Już wróciliśmy od rodziny Lou . Rozpakowaliśmy walizki .
Nagle Lou do mnie podszedł i zaczął całować w szyje .
-Lou ??????
-Tak skarbie - Odpowiedział słodkim głosem
-Co ty robisz ???
-Nie widać ?
Odwróciłam się do niego przodem. Zaczeliśmy  się całować . Nagle Louis zaczą mi rozpinać bluzkę .-Lou !
-Przepraszam .-Powiedział zawiedzionym głosem .
-Nie przepraszaj tylko rób swoje .-Powiedziałam i się do niego przybliżyłam  .
-Napewno ? -Zapytał
Odkaszlnełam i powiedziałam :
-Taak .

**Godzina później**
-Lou już proszę
-Dobrze - wtedy Lou się odsuną .
-Dziękuje .
-To co teraz robimy ?
-Ja się ide ubrać
-Oki .
Szybko wyciągnełąm z szafy coś letniego i szybko pobiegłam do łazienki
_____________________________________________________________________________
Reszta w 30 Rozdziale . Wiem troche krótki :3