poniedziałek, 6 stycznia 2014

29 Rozdział

**1 miesiąc później **
Już wróciliśmy od rodziny Lou . Rozpakowaliśmy walizki .
Nagle Lou do mnie podszedł i zaczął całować w szyje .
-Lou ??????
-Tak skarbie - Odpowiedział słodkim głosem
-Co ty robisz ???
-Nie widać ?
Odwróciłam się do niego przodem. Zaczeliśmy  się całować . Nagle Louis zaczą mi rozpinać bluzkę .-Lou !
-Przepraszam .-Powiedział zawiedzionym głosem .
-Nie przepraszaj tylko rób swoje .-Powiedziałam i się do niego przybliżyłam  .
-Napewno ? -Zapytał
Odkaszlnełam i powiedziałam :
-Taak .

**Godzina później**
-Lou już proszę
-Dobrze - wtedy Lou się odsuną .
-Dziękuje .
-To co teraz robimy ?
-Ja się ide ubrać
-Oki .
Szybko wyciągnełąm z szafy coś letniego i szybko pobiegłam do łazienki
_____________________________________________________________________________
Reszta w 30 Rozdziale . Wiem troche krótki :3 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz