niedziela, 12 stycznia 2014

31 Rozdział

-Ta ciekawe z kim - Powiedziała Perrie
-No wiesz z kim .
-Nie
-A z kim mieszkasz
-Z Zaynem ahaaa
-No!
-Choć do Rossmana
-Oki .
Gdy już byłyśmy w rossmanie Peerie tyle tego kupiła a ja tylko tusz do rzęs
-Fran co tak mało ?
-Bo nie mam kasy Lou mi daje ale ja mówię mu żeby sobie je wziął !
 -Aha

**Kilka godzin później**
Byłam już w domu . Louis jeszcze nie wrócił .Poszłam do łazienki , i nagle toś wszedł do domu.
-Fran jesteś ?
-Tak .
-Choć do sypialni .
Gdy poszłam do sypialni Lou siedział na łóżku.
-Lou co się stało ???
-Więc tak : Niall jest z Lily , Liam z Martiną , Zayn z Perrie no wiesz co .
-Aha a Perrie  mi nie mówiła  .
-No to ja ci mówię .
Lou do mnie podszedł i przytulił .
______________________________________________________________________________

wtorek, 7 stycznia 2014

30 Rozdział

Nagle zadzwonił dzwonek do drzwi . Lou szybko założył ręcznik na siebie i poszedł otworzyć

**Oczami Louisa **
-Heeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....j - Powiedział do mnie Zayn
-Cześć . No a co do tego to wiesz - Podrapałem się po głowie
-CO . A ty to podobno taki ..... - Nagle podeszłą Fran
-Cześć Zayn .
-Hej .
-Jak tam u Perrie ?
-Dobrze pytała się czy do niej wpadniesz .
-Jasne że tak .
-Lou mamy próbe przyjdziesz ? -Zapytał Zayn
-Tak jeszcze się pytasz  ?
Poszedłem się ubrać .

**Oczami Fran **
Poszłam do Perrie , a ona od razu zapytała :
-I jak tam była no wiesz........
-Zayn ?
-Taaak
-No wiesz Lou mnie tak dobrze rozumie .
-No mów dalej .
-No przeżyj to sama . -Zaczełam się śmiać
___________________________________________________________________________
Reszta w 31 Rozdziale :>



poniedziałek, 6 stycznia 2014

29 Rozdział

**1 miesiąc później **
Już wróciliśmy od rodziny Lou . Rozpakowaliśmy walizki .
Nagle Lou do mnie podszedł i zaczął całować w szyje .
-Lou ??????
-Tak skarbie - Odpowiedział słodkim głosem
-Co ty robisz ???
-Nie widać ?
Odwróciłam się do niego przodem. Zaczeliśmy  się całować . Nagle Louis zaczą mi rozpinać bluzkę .-Lou !
-Przepraszam .-Powiedział zawiedzionym głosem .
-Nie przepraszaj tylko rób swoje .-Powiedziałam i się do niego przybliżyłam  .
-Napewno ? -Zapytał
Odkaszlnełam i powiedziałam :
-Taak .

**Godzina później**
-Lou już proszę
-Dobrze - wtedy Lou się odsuną .
-Dziękuje .
-To co teraz robimy ?
-Ja się ide ubrać
-Oki .
Szybko wyciągnełąm z szafy coś letniego i szybko pobiegłam do łazienki
_____________________________________________________________________________
Reszta w 30 Rozdziale . Wiem troche krótki :3 

środa, 18 grudnia 2013

28 Rodział

-Louis a myślisz że twoja rodzina mnie polubi ??-Zapytałam
-Oczywiście .
-To się ciesze ...
Nagle dzwoni mi telefon .
-Halo
-Hejka Fran .
-Cześć Martina czemu płaczesz ?
-Bo zerwałam z Niallem 
-Ale wy przecież jesteście po ślubie .
-Nie tylko cię oszukałam tak naprawde to był mój chłopak . 
-Aha .
Rozłączyłam się
-Kto to był ?-Zapytał się Lou
-Martina ...
-Co mówiła ?
-Że zostawiła Nialla .
-Aha , a ja już wiem czemu .
-Czemu ?
-Bo Niallowi podoba się Lili .
-Aha.
-Czekaj zadzwonie do niej .

-Halo Lili.
-Tak.
-Bo wiesz kto to jest Niall Horan ?
-Taag wiem .
-To on się w tobie zakochał .
-Tooo fajnie bo ja w nim też .
-No to się dobrze zgadza kończe bo samolot leci .
-A gdzie ty lecisz .  ?!
-Do Londynu poznać mame Louisa
-Aha.
-Pa
-Pa

-Lou , Lili też zaakochała się w Niallu .
-To mamy nową parę .
__________________________________________________________________________________
Reszta w 29 Rozdziale . 

poniedziałek, 9 grudnia 2013

27 Rozdział

-Louis co ty robisz ?-Zapytałam się jeszcze raz.
Zająkał się i powiedział :
-Fran moja mama chce cię poznać.
-To fajnie.
-Tylko , że ona mieszka w Londynie .
-No dobra .

Kilka dni później.
Czekamy z Louisem na lotnisku .
-Która godzina ? -Zapytałam
-6:30
-Aha .Troche tutaj zimno .
-No w końcu jest grudzień .
-Wiem .
-Wszystkiego najlepszego . -Szepną mi Louis na ucho .
-Co ?
-Masz dzisiaj urodziny .
-Wiem .
-Prosze to dla ciebie . -Powiedział mi Louis i dał mi branzoletkę z napisem " LOVE"
-Dziękuje wiesz że nie musiałeś ?
-Wiem .
Poleciała mi łza z oka .
-Fran co się stało ? -Powiedział Lou i przytulił mnie
-Bo ja już od 5 lat nie obchodzę urodzin .
-Czemu ?
-Nie wiem .
-To od dzisiaj to się zmieni .
_________________________________________________________________________________
Reszta w 28 rozdziale .

sobota, 23 listopada 2013

26 Rozdział 2 część

-No i bez niego nie nagramy nowej płyty , piosenki i nie zagramy koncertu . -Powiedział Louis
-Lou nie przejmuj się wiesz przecież że Liam was nie opuści .
-Wiem .
Nagle dzwoni Lili .
-Fran -powiedziała rozpłakana Lili
-Tak .
-Postanowiliśmy z Liamem się rozstać .
-Ojjjj a wracasz do Polski czy zostajesz ?
-Jeszcze nie wiem musze kończyć papapa
-Papa Lili .
-Co się stało -Zapytał Lou .
-Lili i Liam się rozstali .
-Aha .
-Louis ale my się nie rozstaniemy co nie - Zapytałam się Louisa i się do niego przytuliłam.
-Nigdy , nawet tak nie myśl .
-To się ciesze . -Nagle poczułam jak Lou jest coraz bliżej mnie -Louis co ty robisz ???
Nie usłyszałam odpowiedzi .
_________________________________________________________________________________
Reszta w 27 Rozdziale .

sobota, 16 listopada 2013

26 Rozdział 1 część

Dotarliśmy do domu i była już 2:00 nad ranem .
-Fran wstawaj już jesteśmy .
-Co ??
-Jesteśmy już w domu.
-Która jest godzin ?
-2:00 .
-Zostaje w aucie .
-Dobra .
Znowu poszłam spać .
Nagle poczułam jak ktoś mnie podnosi .
-Lou co ty robisz przecież bym sama przyszła.
-No i co z tego ?
Weszliśmy do domu i Lou odniósł mnie do łóżka .

Następnego dnia ...
Wstałam rozglądam się po pokoju, zorientowałam się że nie ma Louisa .
-Louis ! -Krzyczę -Gdzie jesteś ?
-W łazience .
-Aha .
 Gdy Lou wychodzi zauważam w jego ręce gazetę i rozpacz w oczach .
-Co się stało ? -Pytam
-Nic.
-Louis widze że coś się stało .
-No bo wiesz Lili została w Paryżu , i Liam jest załamany ze ją musi zostawić .
-Z kąd wiesz ?
-Z gazety .
-Aha .
 __________________________________________________________________________
Reszta w 26 Rozdziale 2 części