sobota, 23 listopada 2013

26 Rozdział 2 część

-No i bez niego nie nagramy nowej płyty , piosenki i nie zagramy koncertu . -Powiedział Louis
-Lou nie przejmuj się wiesz przecież że Liam was nie opuści .
-Wiem .
Nagle dzwoni Lili .
-Fran -powiedziała rozpłakana Lili
-Tak .
-Postanowiliśmy z Liamem się rozstać .
-Ojjjj a wracasz do Polski czy zostajesz ?
-Jeszcze nie wiem musze kończyć papapa
-Papa Lili .
-Co się stało -Zapytał Lou .
-Lili i Liam się rozstali .
-Aha .
-Louis ale my się nie rozstaniemy co nie - Zapytałam się Louisa i się do niego przytuliłam.
-Nigdy , nawet tak nie myśl .
-To się ciesze . -Nagle poczułam jak Lou jest coraz bliżej mnie -Louis co ty robisz ???
Nie usłyszałam odpowiedzi .
_________________________________________________________________________________
Reszta w 27 Rozdziale .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz