poniedziałek, 30 września 2013

6 rozdział 4 część

Wróciłam do domu Lili jeszcze została z Liamem .
Włączyłam laptopa i włączyłam piosenki on 1D .
PUK PUK .
Myślałam że to Lili okazało się że to kurier z paczką w rękach
-Pani to Franceska -pyta się kurier
-Tak to ja
-To paczka od pana Tomlinsona
-Aha dziękuje .
Zamknełam drzwi rozpakowałam paczkę a tam ...
Telefon i komputer z Apple .
Dzwonie do Louisa
-Halo
-O hej Lou Dziękuje za te  rzeczy
-Nie ma za co to taki drobny prezent
-Drobny ?!
-No
-Co ty to przecierz jest takie drogie że hej
-No ale wiesz..
-No wiem
-Kończę śpiewamy teraz Little Thing
-To fajnie  i papapapapapapapapa
_____________________________________________________________________________________
No i to koniec 6 rozdziału Miłęgo czytania Zaraz dodam 7 rozdział :)

piątek, 27 września 2013

6 Rozdział 3 część

Dotarłyśmy na plażę na próbę 1D
-O Hej Fran -Krzyczy Louis
-Hej
Dochodzę do sceny a Louis zeskakuje przytula mnie i nagle całuje w policzek .
Lili położyła się na leżaku ,podchodzi do niej Liam i szepną jej coś na ucho .
-To co teraz zaśpiewacie ?-Pytam się Louisa
- What Makes You Beautiful
-To fajnie
Zaczeli śpiewać
___________________________________________________________________________________
kilka minut później.
Skończyli śpiewać What Makes You Beautiful
Śpiewali dalej jakieś piosenki .
 ______________________________________________________________________

przepraszam że taki króki ale nie mam weny :)

czwartek, 26 września 2013

6 Rozdział część 2

I mówi mi
-No ja lece przygotowałem śniadanie ale muszę lecieć na próbę
-Oki to jak skończysz to zadzwoń
Wyszedł z mieszkania .Patrze na talerz a tam tosty z bitą śmietaną ,cały czas myślałam kiedy on przyszedł do mnie do łóżka ...
___________________________________________________________________________
15minut później______________________________________________________________
Przychodzi Lili też calutka mokra .
-Hej akurat jak wracałam zaczął padać deszcz -Mówi Lili
-Hej czekaj dam Ci coś do przebrania czy sama se weźmiesz ?
-Sama se wezmę
-Oki chcesz coś do jedzenia ?
-Nie już jadłam
-Aha dobra
-Ej Fran nie uwierzysz
-W co nie uwierzę
-Patrz co dostałam od Liama
Pokazuje mi Branzoletkę z jej imieniem
-Ale śliczna a patrz co ja dostałam od Louisa
Pokazuje jej płyte z filmem
-O to później obejrzymy ?
-No właśnie ja potem wychodzę
Nagle dzwoni telefon
-Halo
-O hej Fran przyjdziesz na moją próbę i Liam prosi żebyś wziełą Lili
-Oki i czekaj zapytam się
-Lili idzesz ze mną na próbe Louisa Liama Nialla Harego i Zayna ??
-Oki tylko się ubiore
-Idzie ze mną
-Oki to wyjdzcię przed blok
-Oki już idziemy
______________________________________________________________________________
Reszta w 3 części Miłego czytania :) <3

poniedziałek, 23 września 2013

6 Rozdział 1 część

-A gdzie ma być ten koncert ?
-w Sopocie
-Aha to fajnie
-Ej a moge się ciebie coś zapytać ?
-No pewnie że tak
-A czemu masz na imie Franceska jak to nie jest polskie imie ?
-Ponieważ mieszkałyśmy w New York ale musiałyśmy się przeprowadzić  bo   tam jakieś napady były i rodzice poprosili nasz żebyśmy się przprowadziły do Polski no i dlatego jesteśmy w Polsce
-Aha jak tak to spoko
_________________________________________________________________________________
23:45
Louis dalej u mnie jest i bawi się z Luśką
-Nie jesteś śpiący - pytam się
 -Nie ale jak chcesz to możesz już iść spać  a potem się położe gdzieś na kanapie
Więc daje mu koc i poduszke , przebieram się w piżamę i kładę się spać
_________________________________________________________________________________
0:00
Obudziłam się i nagle patrze a koło mnie śpi Louis !!
Bardzo to było dziwne uczucie jak mnie przytulił .
Więc przyłożyłam głowę do poduszki i zasnełam.
_________________________________________________________________________________--
9:30
Poczułąm śliczny zapach z kuchni wstaje na szybko robie kucyka
Ide do kuchni a przy stole stoi Louis.Siadam na krześle.
___________________________________________________________________________________
Reszta w następnej części :) Miłego czytania

niedziela, 22 września 2013

5 Rozdział część 2

15 minut później ___________________________________________________________________
Patrze na zegarek jest 20;55 a Louisa dalej nie ma .
nagle pukanie do drzwi otwieram a tam stoi calutki mokry Louis.
-Co się stało - pytam
- Zaczął padać deszcz
-Aha czekaj dam ci coś do przebrania
-A  skąd  masz takie ciuchy na mnie  ?
-Zaraz coś znajdę
Dałam Louisowi jakieś dresy sportowe i koszule pasowały idealnie .
-Co robimy -pyta się Louis
-Nie wiem zaraz coś wymyśle
Nagle dzwoni telefon Louisa , patrze a to Iphon 5 też bym chciała takiego ale nie narzekam  na mojego
Okazało sie że to Liam ,Louis wziął mnie pod ramie i mocno przytulił
__________________________________________________________________________________
po 30 minutach się rozłączył
Nagle wstaje i podnosi mnie z radości
-Co się stało?
-Wydajemy nową płytę  i z tej okazji gramy koncert  i do tego możemy  zabrać 1 osobę
-To fajnie a kto będzie tą osobą ??
-TY a kto ma inny być ??
-No nie wiem .
__________________________________________________________________________________
To koniec 5 rozdziłu Miłęgo czytania :)


sobota, 21 września 2013

5 Rozdział część 1

Włączyłam płytę od Louisa  , i przyszły dziewczyny
-OMG to niedawno leciało w kinach z kąd to masz? - pyta się Viola
-Byłam w kinie i dostałam gratis bo kupiłam popcorn cocacole i orzeszki z 1D
-O ty szczęściaro -Mówi Cami
Nie chciałam wydać Louisa dziewczyną ufam im ale jeszcze nie teraz
Dzwoni telefon mam nadzieje że to nie Louis .
Patrze a to Lili
-Halo
-O hej Fran co tam
-A nic siedze z dziewczynami
-To znaczy?
-Z Cami i Violą
-Aha i Fran dzisiaj nie wruce na noc jest ciemno a wiesz jakie są ruchliwe drogi
-Oki i lepiej nie wracaj bo Rudas robi impreze pod blokiem
-Oki to kończe papa
-Papapaa
_________________________________________________________________________________
1 godzina później
Fran i Cami już poszły a ja dzwonie do Louisa
-Hej Louis
-Hej Fran
-Nie obudziłam cie ?
-Nie co robisz?
-Siedze sama w domu
-Aha przyjść do ciebie
-Jak chcesz to chodź 
-To ide
Rozłączył się
_________________________________________________________________________________
2 część 5 rozdziału JUTRo Miłego czytania <3

4 Rozdział

 O boże Louis poprosił mnie żebym została jego dziewczyną .
Nagle dzwoni telefon odklejam się od Louisa i odbieram.
-Hej Fran to ja Lili co robisz?
-A nic siedze a ty ?
-Jestem z Liamem z 1D na imprezie
-Aha spoko więc życze udanej imprezy
-Dzięki
-Ej sorki ale kończe bo niec nie słysze przez tą muzyke
-Oki to papapapa
-Pa
Rozłączyłam się
-Kto to dzwonił - Louis pyta się i siada na moim łóżku
-Lili
-Aha a wiesz że ona jest tam z Liamem ?
-Ta powiedziała mi
Nagle przychodzi mi sms od Lili


















Pokazuje to Louisowi i razem się śmiejemy
-To dziwne gdzie oni są że nie ma tłumów ?-pyta się Louis
-Nie wiem ale chyba na imprezie
_________________________________________________________________________________
2godziny później___________________________________________________________________

Louis już poszedł i Lili jeszcze nie ma.
Dzwonie do Cami
-Hej Cami co robisz ?
-Hej a nic sama jesteś ?
-Tak Lili jest na imprezie
-Możemy przyjść z Violą ?
-No oczywiście zadzwonie do Lili że przyjdziecie
-Oki to zaraz wychodzimy
Dzwonie do Lili ale nie odbiera więc dzwonie do Louisa
-Louis jest może z tobą Liam ?
-Nie poszedł z Lili do jego domu
-Aha spoko
-A czemu się pytasz ?
-A nic bo przyjdą nasze przyjaciółki no i wiesz...
-Tak wiem
-Musze kończyć bo wychodze z psem
-To papa
-Papapapapa buźki
Rozłączyłąm się znowu i wychodze z Reksiem .
Patrze a Cami i Viola idą w moją strone i machają
-O hej
-hejka Fran -Mówi Viola
-Przyjdzie Lili
-nie wiem bo nie odbiera
-Aha dobra idziemy do ciebie ?
-Dobra chodźcie
__________________________________________________________________________________
Dochodzimy do domu
Cami idzie do kuchni z Violą niewiem po co
-Co robimy jakąś kolacje ? -pyta się Cami
-Oki to co mam bułki ser pomidory ....
-Spoko kobieto my kupiłyśmy wszystko daj nam tylko  talerzyki i idź włącz TV -mówi Viola
Ide włączyć jakiś film i patrze Liścik
 "Fran na 3 półce od góry leży płyta to dla ciebie
                                                                              Louis"
Patrz się na 3 półke leży płyta z Filmem o "One directione"
-Dziewczyny może być film "One Directione" ? -Pytam się
-No pewnie że tak co nie Cami ?
-Tak może być to włączaj a my już idziemy
______________________________________________________________________________
Reszta w następnym rozdziale MIŁEGO CZYTANIA ;)

piątek, 20 września 2013

3 rozdział

Ubrałam się w leginsy bluzke w panterkę i szybko ogarnełam pokuj włączyłam sobie
Dryn Dryn
słysze domofon i biegne otworzyć  i ...
-Otwórz to ja Louis
-Oki wejdź na górę
Otwieram i wybiega Reks
-Reksio chodź do góry Reks
tak się zagapiłąm wołąniem Reksia że zostawiłąm włączoną muzyke
-O słysze że słuchasz Best Song Ever
Zawstydziłąm się i odpowiedziałam
-Nom lubię tą piosenke - Z lekkim uśmiesszkiem na buzi
-Ja też a te przeprania mnie rozwalają
-Nom mocne są
Nagle popatrzyliśmy się na siebie i.................
Zaczeliśmy się śmiać aż mi łzy poleciły
Nagle czuje jak Louis się do mnie przytula
przytuliłąm się do niego i mówie do niego
-Sorki ale masz dziewczyne co nie ?
-No właśnie już nie mam miesiąc temu z nią zerwałem bo mnie zdradziła z Biberem
-Aha to spoko
I znowu się do niego przytuliłam

______________________________________________________________________________
Lili:
Na imprezie wszyscy się bawią oprócz mnie
Ide się przejść
-Oj przepraszam przez ten tłum nie zauważyłem Cię -Mówi jakiś chłopak
-Spoko -Mówię
-Wyjdziemy na zewnątrz ?-Mówi chłopak
-Okej i tak nie mam nic lepszego do roboty
Wyszliśmy na zewnątrz
Okazało się ża to Liam  Payne
-O Boż to ty jesteś Liam z 1D ?
-Tak prosze cie bo ktoś zauważy Louis jest u twojej Koleżanki Fran
-U Fran ???
-Tak
-Spokooo
-Idziemy gdzieś ?
-Oki
________________________________________________________________________________
Fran


Louis  patrzy mi prosto w oczy i ... i... 
-Fran zostaniesz moją no wiesz co co nie
-Tak zostane
________________________________________________________________________________
Reszta w 4 rozdziale

2 Rozdział

___________________________________________________________________________
30 minut później
Dochodzimy do jego domu i łapie mnie za rekę i mówi
-Wejdziesz do środka
-Oki , jak nie masz nic przeciw temu to dobra-odpowiadam
 Wchodzę do środka
-Ubierz buty i zaraz gdzieś wyjdziemy -z głupim uśmieszkiem mówi mi Louis
Więc przebieram buty i wychodzimy
______________________________________________________________________________
Dochodzimy do restauracji a bardziej kawiarni Stif's 
-Poproszę 2 Milk szejki -mówi Louis
-Małe duże czy średnie-Pyta się kasjer
Louis patrzy się na mnie i mówi
-Mały średni czy duży ?
-Duży -Odpowiadam
-Okej . To poprosze 2 duże czekoladowe 
Pijemy sobie zimne Milk szejki i.......................................
-Idziemy do domu-Pyta się Louis
-Oki - Odpowiadam
____________________________________________________________________________________
Odprowadził mnie do  domu i pocałował mnie w policzek
-Pa jutro do ciebie zadzwonie - mówi Louis
-Papa będe tęsknić -odpowiadam i zamykam drzwi
Siadam pod drzwiami i zastanawiam się czy normalny "kolega" może pocałować dziewczyne w policzek .
Ide do pokoju i na łużku leży karteczka
                                                
  Fran wyszłam na zakupy za niedługo wróce
                                                                           Lili


Więc ide się położyć na łóżko i wchodzę na Facebooka i patrze na telefon 
Patrze na telefon DOSTAŁAM SMS-A od..... Louisa 
Czytam  i wchodze w link który mi wysłał i wychodzi mi jego FB zapraszam go i odrazu dostaje odpowiedzi że mnie dodał do znajomych 
_________________________________________________________________________________
 pisze do mnie na czacie
Louis:Hejka 
Fran:Hej 
Louis:Jak tam ??
Fran:Spoko a u cb ?
Louis:Jakoś tam sobie leci 
Nagle wraca Lili Więc pisze Louisowi 
Fran:Musze lecieć Papa 
Louis:Papa 
________________________________________________________________________________
-Hejka co tam ?-Pyta się Lili 
-Spoko a u cb ?-Odpowiadam 
-Ja lece na impreze idziesz ze mną -Pyta się Lili 
-Nie muszę ogarnąć trochę ten pokuj -Odpowiadam 
-Oki to jak skończysz  zadzwoń albo wyślij Sms-a -Mówi 
-Oki to pa 
-Papa -Lili wychodzi i zamyka drzwi 
Dzwonie do Louisa 
-O hejka Fran 
-Hej jak chcesz to przyjdź do mnie bo jestem sama
-Okej to się ubieram 
-Okej 
Odkładam telefon i ubieram się w jakiś ładny ciuch 
_________________________________________________________________________________
Reszty dowiecie się w 3 rozdziale I życze Miłego Czytania  <3

 



czwartek, 19 września 2013

1 Rozdział

30.06.2013r. 12;35
______________________________________________________________
Poszłam do sklepu bo Lili jeszcze śpi .
Jak co rano witam się z kasjerką ................
Ustawiam się w kolejce iii nagle patrze a przede mną stoi...............
Louis Tomlinson  ..........................  sterczałąm jak słup ..
Więc kupił co potrzebował i wyszedł ze sklepu  Kupuje też co musze
Wychodze i nagle BUUMMMMMM  i wyleciały mi zakupy z reklamówki i ja także się wywruciłam
-Oj przeprasza nie zauważyłe cię - Mówi nieznajomy a jednak z kondś zna ten głos...
-Nic się nie stało-Odpowiada
Nagle uświadomiłam sobie że to Louis . Bierze mnie za rękę i podnosi
-O cześć to ty jesteś Louis z 1D ?? - Pytam się Louisa
-Tak ale prosze cię nie tak głośno- Mówi szeptem
-Oki nie ma sprawy-Odpowiedziałam i przypomniałam sobie że musze iść do domu zrobić śniadanie-Musze już lecieć do domu PaPa
-Czekaj-Louis łapie nie za ręke i wkłada mi do kieszeni w bluzce jakąś karteczkę - I papapapapa zadzwoń jak będziesz miała czas
______________________________________________________________________________
13:15 ________________________________________________________________________
Lili dalej śpi  . Więc ide do kuchni robić śniadanie .
-No hejka-mówi Lili
-Hej , nie wiesz  na kogo dzisiaj wpadłam jak byłam w sklepie - Mówie
-Kogo kogo gadaj gadaj i to już-Krzyczy Lili
-Louisa Tomlinsona z chłopakami -Odpowiadam -i mam jego numer ,, i jeszcze takie pytanie moge się dzisiaj z nim umówić ?
-No jasne że tak ja zostane z *Reksem Luśką i Truśką - Odpowiada
_____________________________________________________________________________
Dzwonie pod numer który dał mi Louis
Wybieram 739-900-296 słysze sygnał i nagle odzwywa się Louis
-Halo
-Hej to ja dziewczyna na którą wpadłęś przed sklepem
-O hej a tak wogóle jak masz na imię ?
-Fran i z takim pytaniem masz dzisiaj czas ?
-Jasne żę tak podam ci mój adres
-Twój ??
-Tak padawać ?
-Oki
-Więc tak Robotnicza 6
-Oki to ja już się ubiram i lece do ciebie oki ?
-Dobra czekam na ciebie Papa
-Pa
Rozłączyłam się i ubrałam się w Jakieś ładniejsze krótkie spodenki i bluzke na ramiączkach
__________________________________________________________________________________

Dochodze do domu Louisa i patrze na jego dom i szczenka mi opada jaką on ma willę
-Hej -Mówi Louis patrząc się mi w dekold
-Hejka -odpowiadam
-chodzi zaprowadze cię gdzieś
-Gdzie ?
-Zobaczysz
-Oki jak tam chcesz
_________________________________________________________________________________

Dochodzimy  do najdroszego butiku w  Polsce
-Wybierz sobie jakieś -mówi Louis
-Na serio mam wybrać ?- mówie
-Tak
-Wole żebyś ty mi je wybrał
-Okej
Louis wybiera mi buty za taką cene co ja sobie bym mogła kupić tableta  Kupuje i wychodzimy
_______________________________________________________________________________
 *Reks ,Luśka i Truśka- Reks to mój pies Luśka to mój królik a Truśka to królik Lili
Reszta w 2 rozdziale i Miłego czytania ^-^

Powitanie ^-^

Więc tak Mam na imię Franceska ale mówią na mnie Fran mam 19 lat.
Mam przyjaciółki Lili Cami i Viole .
Lili uwielbia Liama Payne z One directione  i jest tak szalona jak Jaa , ma też 19 lat i mieszka ze mną.
Cami kocha Harrego Stylesa także z One drirectione ma 18 lat i mieszka z Violettą  .
Viola bardzo bardzo bardzo lubi Zayna Malika Też z 1D ma tak samo jak Cami 18 lat .
A ja oczywiście jako taże Directionerka bardzo bardzo bardzo bardzo uwielbiam/kocham Louisa Tomilsona .
_______________________________________________________________________
No i to chyba na tyle zaraz napisze 1 rozdział ^-^