-A gdzie ma być ten koncert ?
-w Sopocie
-Aha to fajnie
-Ej a moge się ciebie coś zapytać ?
-No pewnie że tak
-A czemu masz na imie Franceska jak to nie jest polskie imie ?
-Ponieważ mieszkałyśmy w New York ale musiałyśmy się przeprowadzić bo tam jakieś napady były i rodzice poprosili nasz żebyśmy się przprowadziły do Polski no i dlatego jesteśmy w Polsce
-Aha jak tak to spoko
_________________________________________________________________________________
23:45
Louis dalej u mnie jest i bawi się z Luśką
-Nie jesteś śpiący - pytam się
-Nie ale jak chcesz to możesz już iść spać a potem się położe gdzieś na kanapie
Więc daje mu koc i poduszke , przebieram się w piżamę i kładę się spać
_________________________________________________________________________________
0:00
Obudziłam się i nagle patrze a koło mnie śpi Louis !!
Bardzo to było dziwne uczucie jak mnie przytulił .
Więc przyłożyłam głowę do poduszki i zasnełam.
_________________________________________________________________________________--
9:30
Poczułąm śliczny zapach z kuchni wstaje na szybko robie kucyka
Ide do kuchni a przy stole stoi Louis.Siadam na krześle.
___________________________________________________________________________________
Reszta w następnej części :) Miłego czytania
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz