poniedziałek, 30 września 2013

6 rozdział 4 część

Wróciłam do domu Lili jeszcze została z Liamem .
Włączyłam laptopa i włączyłam piosenki on 1D .
PUK PUK .
Myślałam że to Lili okazało się że to kurier z paczką w rękach
-Pani to Franceska -pyta się kurier
-Tak to ja
-To paczka od pana Tomlinsona
-Aha dziękuje .
Zamknełam drzwi rozpakowałam paczkę a tam ...
Telefon i komputer z Apple .
Dzwonie do Louisa
-Halo
-O hej Lou Dziękuje za te  rzeczy
-Nie ma za co to taki drobny prezent
-Drobny ?!
-No
-Co ty to przecierz jest takie drogie że hej
-No ale wiesz..
-No wiem
-Kończę śpiewamy teraz Little Thing
-To fajnie  i papapapapapapapapa
_____________________________________________________________________________________
No i to koniec 6 rozdziału Miłęgo czytania Zaraz dodam 7 rozdział :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz