O boże Louis poprosił mnie żebym została jego dziewczyną .
Nagle dzwoni telefon odklejam się od Louisa i odbieram.
-Hej Fran to ja Lili co robisz?
-A nic siedze a ty ?
-Jestem z Liamem z 1D na imprezie
-Aha spoko więc życze udanej imprezy
-Dzięki
-Ej sorki ale kończe bo niec nie słysze przez tą muzyke
-Oki to papapapa
-Pa
Rozłączyłam się
-Kto to dzwonił - Louis pyta się i siada na moim łóżku
-Lili
-Aha a wiesz że ona jest tam z Liamem ?
-Ta powiedziała mi
Nagle przychodzi mi sms od Lili
Pokazuje to Louisowi i razem się śmiejemy
-To dziwne gdzie oni są że nie ma tłumów ?-pyta się Louis
-Nie wiem ale chyba na imprezie
_________________________________________________________________________________
2godziny później___________________________________________________________________
Louis już poszedł i Lili jeszcze nie ma.
Dzwonie do Cami
-Hej Cami co robisz ?
-Hej a nic sama jesteś ?
-Tak Lili jest na imprezie
-Możemy przyjść z Violą ?
-No oczywiście zadzwonie do Lili że przyjdziecie
-Oki to zaraz wychodzimy
Dzwonie do Lili ale nie odbiera więc dzwonie do Louisa
-Louis jest może z tobą Liam ?
-Nie poszedł z Lili do jego domu
-Aha spoko
-A czemu się pytasz ?
-A nic bo przyjdą nasze przyjaciółki no i wiesz...
-Tak wiem
-Musze kończyć bo wychodze z psem
-To papa
-Papapapapa buźki
Rozłączyłąm się znowu i wychodze z Reksiem .
Patrze a Cami i Viola idą w moją strone i machają
-O hej
-hejka Fran -Mówi Viola
-Przyjdzie Lili
-nie wiem bo nie odbiera
-Aha dobra idziemy do ciebie ?
-Dobra chodźcie
__________________________________________________________________________________
Dochodzimy do domu
Cami idzie do kuchni z Violą niewiem po co
-Co robimy jakąś kolacje ? -pyta się Cami
-Oki to co mam bułki ser pomidory ....
-Spoko kobieto my kupiłyśmy wszystko daj nam tylko talerzyki i idź włącz TV -mówi Viola
Ide włączyć jakiś film i patrze Liścik
"Fran na 3 półce od góry leży płyta to dla ciebie
Louis"
Patrz się na 3 półke leży płyta z Filmem o "One directione"
-Dziewczyny może być film "One Directione" ? -Pytam się
-No pewnie że tak co nie Cami ?
-Tak może być to włączaj a my już idziemy
______________________________________________________________________________
Reszta w następnym rozdziale MIŁEGO CZYTANIA ;)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz