Włączyłam płytę od Louisa , i przyszły dziewczyny
-OMG to niedawno leciało w kinach z kąd to masz? - pyta się Viola
-Byłam w kinie i dostałam gratis bo kupiłam popcorn cocacole i orzeszki z 1D
-O ty szczęściaro -Mówi Cami
Nie chciałam wydać Louisa dziewczyną ufam im ale jeszcze nie teraz
Dzwoni telefon mam nadzieje że to nie Louis .
Patrze a to Lili
-Halo
-O hej Fran co tam
-A nic siedze z dziewczynami
-To znaczy?
-Z Cami i Violą
-Aha i Fran dzisiaj nie wruce na noc jest ciemno a wiesz jakie są ruchliwe drogi
-Oki i lepiej nie wracaj bo Rudas robi impreze pod blokiem
-Oki to kończe papa
-Papapaa
_________________________________________________________________________________
1 godzina później
Fran i Cami już poszły a ja dzwonie do Louisa
-Hej Louis
-Hej Fran
-Nie obudziłam cie ?
-Nie co robisz?
-Siedze sama w domu
-Aha przyjść do ciebie
-Jak chcesz to chodź
-To ide
Rozłączył się
_________________________________________________________________________________
2 część 5 rozdziału JUTRo Miłego czytania <3
WoW nie musze ci chyba mówić że super co nie? W końcu ty to piszesz to wiesz że to jest super :)
OdpowiedzUsuńSabcia
Eeeemmm
OdpowiedzUsuńMusisz się jeszcze dużoooooo nauczyć
Ale może być ;p