piątek, 20 września 2013

3 rozdział

Ubrałam się w leginsy bluzke w panterkę i szybko ogarnełam pokuj włączyłam sobie
Dryn Dryn
słysze domofon i biegne otworzyć  i ...
-Otwórz to ja Louis
-Oki wejdź na górę
Otwieram i wybiega Reks
-Reksio chodź do góry Reks
tak się zagapiłąm wołąniem Reksia że zostawiłąm włączoną muzyke
-O słysze że słuchasz Best Song Ever
Zawstydziłąm się i odpowiedziałam
-Nom lubię tą piosenke - Z lekkim uśmiesszkiem na buzi
-Ja też a te przeprania mnie rozwalają
-Nom mocne są
Nagle popatrzyliśmy się na siebie i.................
Zaczeliśmy się śmiać aż mi łzy poleciły
Nagle czuje jak Louis się do mnie przytula
przytuliłąm się do niego i mówie do niego
-Sorki ale masz dziewczyne co nie ?
-No właśnie już nie mam miesiąc temu z nią zerwałem bo mnie zdradziła z Biberem
-Aha to spoko
I znowu się do niego przytuliłam

______________________________________________________________________________
Lili:
Na imprezie wszyscy się bawią oprócz mnie
Ide się przejść
-Oj przepraszam przez ten tłum nie zauważyłem Cię -Mówi jakiś chłopak
-Spoko -Mówię
-Wyjdziemy na zewnątrz ?-Mówi chłopak
-Okej i tak nie mam nic lepszego do roboty
Wyszliśmy na zewnątrz
Okazało się ża to Liam  Payne
-O Boż to ty jesteś Liam z 1D ?
-Tak prosze cie bo ktoś zauważy Louis jest u twojej Koleżanki Fran
-U Fran ???
-Tak
-Spokooo
-Idziemy gdzieś ?
-Oki
________________________________________________________________________________
Fran


Louis  patrzy mi prosto w oczy i ... i... 
-Fran zostaniesz moją no wiesz co co nie
-Tak zostane
________________________________________________________________________________
Reszta w 4 rozdziale

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz