Dotarłyśmy na plażę na próbę 1D
-O Hej Fran -Krzyczy Louis
-Hej
Dochodzę do sceny a Louis zeskakuje przytula mnie i nagle całuje w policzek .
Lili położyła się na leżaku ,podchodzi do niej Liam i szepną jej coś na ucho .
-To co teraz zaśpiewacie ?-Pytam się Louisa
- What Makes You Beautiful
-To fajnie
Zaczeli śpiewać
___________________________________________________________________________________
kilka minut później.
Skończyli śpiewać What Makes You Beautiful
Śpiewali dalej jakieś piosenki .
______________________________________________________________________
przepraszam że taki króki ale nie mam weny :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz