15 minut później ___________________________________________________________________
Patrze na zegarek jest 20;55 a Louisa dalej nie ma .
nagle pukanie do drzwi otwieram a tam stoi calutki mokry Louis.
-Co się stało - pytam
- Zaczął padać deszcz
-Aha czekaj dam ci coś do przebrania
-A skąd masz takie ciuchy na mnie ?
-Zaraz coś znajdę
Dałam Louisowi jakieś dresy sportowe i koszule pasowały idealnie .
-Co robimy -pyta się Louis
-Nie wiem zaraz coś wymyśle
Nagle dzwoni telefon Louisa , patrze a to Iphon 5 też bym chciała takiego ale nie narzekam na mojego
Okazało sie że to Liam ,Louis wziął mnie pod ramie i mocno przytulił
__________________________________________________________________________________
po 30 minutach się rozłączył
Nagle wstaje i podnosi mnie z radości
-Co się stało?
-Wydajemy nową płytę i z tej okazji gramy koncert i do tego możemy zabrać 1 osobę
-To fajnie a kto będzie tą osobą ??
-TY a kto ma inny być ??
-No nie wiem .
__________________________________________________________________________________
To koniec 5 rozdziłu Miłęgo czytania :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz