środa, 2 października 2013

7 Rozdział

Odłożyłam telefon (jeszcze stary) wyciągam ten co dał mi Louis przekładam kartę sim i pamięci i włączam .
-Dyn dyn dyn Witaj !-Słysze z telefonu
zaczęłam  się śmiać
_____________________________________________________________________________
23:45
Poszłam się wykąpać puszczam wodę  i wchodzę .
Wykąpałam się i położyłam się spać
________________________________________________________________________________
6:30 ____________________________________________________________________________
Zadzwonił budzik , Patrze na telefon
-Poniedziałek a ja niespakowana O boże co ja teraz zrobię !! - Krzycze sama na siebie
Szybko wstaje wyciągam szczotke i gumkę , czesze sobie koka i ide do łazienki myję zęby .
Dzwoni telefon .
-Halo
-Hej kotku wstałaś ?- Pyta się Lou
-Nom tylko że się spóźnię do  szkoły w takich momętach chiałam bym mieć auto
-Podwieźć cię ?-Pyta się  LOuis
-Jak masz czas
-dobra to za jakieś 10 min ut u ciebie będę 
Szybko się pakuje i przebieram .
Wchodzi Lou do domu  podchodzi do mnie i całuje  w policzek
-Jesteś gotowa ?-Pyta się i bierze mój plecak cały popisany
-Tak tylko zamknę drzwi
Zamykam drzwi i wychodzę przed klatkę i widzę...
-Nie wieżę ty masz Volvo XC60
-Tak i dziwne że tak się znasz na autach
-Hahahaha  żę ja się znam na autach tylko ja chiałam takiego
-Aha to wsiadaj to cię podwiozę
Wsiadam i Lou też wsiada
__________________________________________________________________________________
Dotarliśmy do mojej szkoły wysiadam
-O której kończysz ?
-O 16:00
-Przyjechać po ciebie
-Jak chcesz
-To papapa kochanie
-Papa -odpowiadam Louisowi i daje mu całusa
Wchodze do szkoły i ide pod moją klase
__________________________________________________________________________________
16:15
Wychodze przed szkołe i widze Louisa 
-Hej
-Cześć
-Nie czekałeś na mnie za długo ?
-Nie wsiadaj zawiozę  cię gdzieś
-Gdzie jak bym mogła wiedzieć
-Gdzieś nie powiem
-Osz ty -daje buziaka Lou i zapinam pasy
___________________________________________________________________________________
Reszty dowiecie się w 8 rozdziale MIŁEGO CZYTANIA <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz