poniedziałek, 14 października 2013

13 Rozdział

-Co jest ?!-Powiedziałam
-No wiesz Lili przeprowadziła się do Liama 2 dni temu nie mówiła ci ?
-Nie nic mi o tym nie powiedziała
-Aha no to ja ci teraz mówie - Odpowiada mi Louis
Podchodzi do mnie , odwraca i nagle całuje .
Nie spodziewałam się tego , więc nie odmówiłam
Nagle Louis staje bardzo blisko mnie jeszcze bliżej niż był kiedy kolwiek
-I co pakujemy  cię ? -Pyta się Lou
-Dobrze
Wyciągam rzeczy a Lou je wkłada do walizki .
Nagle dzwoni telefon
-Hej Fran jesteś w domu ? -Odzywa się w słuchawce Lili
-Tak ale zaraz wchodzę
-Gdzie
-No wiesz ty mieszkasz u Liama a ja u Louisa zamieszkam 
-Aha to fajnie a Cami i Viola też się przeprowadzają
-Aha no to ja kończe  bo się muszę popakować i Luśke i Reksa
-Oki to ja ide po Truśkę
Rozłączyłam się i poszłam do kuchni spakować miski i kuwetę i różne inne rzeczy od Luśki i Reksia.
-Kto dzwonił ?-Pyta się Lou
-Lili pytała się czy jestem w domu .
-Aha To ja ci tu poskładam reszt rzeczy
-Oki jesteś kochany
 ________________________________________________________________________________
Godzine później ___________________________________________________________________
Spakowałam się znaczy Lou mnie spakował dałam Reksia na tylnie siedzenie a Luśke na kolana .
Jedziemy do domu Louisa .Gdy dojechaliśmy Louis wziął moje bagrze ja wziełam Luśkę i Reksia .
Wchodzimy i Lou pyta się mnie :
-Gdzie chcesz mieć garderobe ty moja myszko ?
-A jak chcesz obojętnie
-A sypialnie
-Z tobą
-Tak myślałem
-Hehe
Louis oprowadził mnie po domu i  powiedział gdzie co jest troche się pogubiłam bo były aż 3 piętra .
-Jedziemy na zakupy czy zostajesz w domu bo trzeba kupić coś do jedzenia -Pyta się Louis
-Jade z tobą
-To chodź kochanie
-Dobrze
________________________________________________________________________________
Dalszy ciąg w 14 rozdziale MIŁEGO CZYTANIA <3
A tutaj macie Takiego brudaska :3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz