-Fran to jest Martina -Mówi do mnie Louis
-Aha . A teraz co śpiewacie ? -Pytam się
-Rock Me
-O to moja ulubiona
Podchodzi do mnie Louis jeszcze bliżej i mocno przytula .
-A za co to? -Pytam się Louisa
-Za wszystko
-No dobra bo się spóźnisz Leć
-No dobra
__________________________________________________________________________________
Kilka godzin później________________________________________________________________
Skończył się koncert , a ja przez cały czas szukałam Lili i gadałam z Martiną.
-Kochanie idziemy do domu ? to znazy jedziemy ? -Pyta się Lou
-No dobra
-Pa Martina- Mówię do Martiny
-Pa Fran
___________________________________________________________________________________
Dotarliśmy do domu i popatrzyłam znowu na karteczke z naszymi planami
Ślub 15 października
Goście :
Lili i Liam
Zayn i Hary
Martina i Niall
Cami i Viola
Itd.
I powiedziałam :
-Louis ..
-Tak
-A kiedy kupimy rzeczy na ślub ?
-Dzisiaj jest dopiero 16:00
-Oki to się ubieram
Założyłam najładniejsze ubrania jakie miałam
_________________________________________________________________________________
Dojechaliśmy do sklepu ślubnego .
Wybieram sobie suknie a Lou garnitur .
Przymierzam i leży jak ulał więc szybko ściągam żeby Louis nie zauważył .
-No i co wybrałaś sobie -pyta sie Lou
-Tak już wszystko wybrałam a ty?
-Ja też
Wychodzimy i idziemy zamówić Lokal na ślub .
Wybraliśmy i zamówiliśmy teraz idziemy do piekarni wybrać tort Wybrałam z Louisem cały biały a a górze białe róże
__________________________________________________________________________________
14 Października .
Jutro ślub więc Louis poszedł na ten 1 dzień do siebie a u mnie była Martina i pomagała mi się przygotować
-Matrina a ty już miałaś ślub z Niallem ?
-Tak już rok temu tylko kryjemy to przed światem żeby nie było tłumów
-Aha
-Jaką robimy ci fryzurkę ?-Pyta się mnie Martina
-Rozpuszczone
-A nie lepiej koka ?
-Nie lepiej rozpuszczone
-Jak chcesz
-Ale to dopiero jutro
-No ale wiesz trzeba zobaczyć jak będziesz wyglądała
_________________________________________________________________________________
Miłęgo czytania <3
No ja nie moge nie umiem znaleźć słów, znowu.
OdpowiedzUsuńZa dobrze piszesz bo nie mogę już odnaleźć słów do komentowania, widzisz aż się powtarzam. Okey ide do słownika żeby wiedzieć co napisać pod następnym rozdziałem
Sabcia
Dzięki no wiesz miałam wene :)
Usuń