wtorek, 22 października 2013

19 Rozdział

-Nie wiem ? -Mówi Martina
Nagle słysze jak Louis krzyczy :
- Zayn ty debilu zwariowałeś ?
-Co tam się dzieje ?! -Krzycze
-A nic -Odpowiada Zayn
Zayn schodzi po schodach
-Pa Lou Fran i Tini
-Pa-mówię
-Pa -krzyczy Lou
-Pa - mówi Martina
-Kto to Tini ?- Pytam się
-Ja -Mówi Martina
-Aha to od dzisiaj mówię na ciebie Tini
-Wszyscy tak na mnie mówią
-Ironia ...
Nagle podjechał Niall
-Pa ja już lece -mówi Tini
-Pa
Gdy wyszła Tini mówię do Lou
-Czemu wyzwałeś Zayna ?
-Bo wiesz on powiedział że ogłupiałem ...
-Czemu ogłupiałeś ?
-No bo chciałem narysować całe mnóstwo marchewek na ścianie
-Aha to fajnie może być ale troche mniej ..
-Dobrze
Nagle ktoś puka do drzwi .
-Pójdę otworzyć -mówi Louis
-Dobrze
Idę się położyć bo pęka mi głowa .
-Czego ty tu szukasz ? -Pyta się kogoś Louis 
-Fran gdzie ona jest -Pyta się .... Sebastian (były)
-Poszła
-Gdzie
-Nie twoja sprawa
-Właśnie że moja bo chce jej coś powiedzieć .
-Weź nie pokazuj się jej na oczy
-Czemu bo mi zabronisz-Pyta się chamsko Sebastian
-Tak to teraz moja dziewczyna !
Nagle  drzwi się zaczasneły
Biegnę szybko na dół widze jak jacyś chłopacy biją Louisa
-Co wy wyprawiacie ?!
-O Fran jesteś
-Idźcie z tąd !
-Bo co nam zrobisz ?
-PODEJŚĆ TAM?
-Tak
Jak kopnełam jednego z obcasa w coś wszyscy się przestraszyli
-Louis wszytko dobrze ? 
-Tak chyba -mówi zachrypnięty Louis
_________________________________________________________________________________
Reszta w 20 Rozdziale Miłego czytania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz