środa, 16 października 2013

16 Rozdział

Poszłam się położyć wysyłam sms-a
Martina Horan 
Ja:Martina nie uwierzysz ...
Martina Horan:W co nie uwierzę ?? 
Ja:JESTEM W CIĄŻY ! 
Martina Horan : CO ! Z kim ?
Ja:Z Louisem 
Martina Horan: To fajnie może potem podejdę 
Ja:Dobrze to ja kończe pa 
Martina Horan :Papa i wypoczywaj 
Ja:Wiem Louis już mnie zagonił żebym odpoczeła 

Nagle Louis przychodzi z talerzem  
-Kochanie mam dla ciebie coś 
-Co dla mnie masz ? 
-Zobacz
Podaje mi talerz a na nim naleśniki 
-Ale nie musiałeś 
-Nie grymaś 
-Ja nie grymaszę  tylko ty też musisz chwile odpocząć 
-Nie muszę bo i tak za dużo odpoczywam 
-Ty dużo odpoczywasz cały czas próby koncerty trasy koncertowe .... 
-No ale to nie jest męczące 
Nagle zapadłą cisza wstałam i szybko pobiegłam do łazienki bo zrobiło mi się źle  . 
-Fran co jest -Krzyczy Louis 
-Nic źle się czuje
-A dać ci coś ?
-Nie nie musisz 
Usiadłam na podłodze w łazience i zaczęłam płakać nie wiem z jakiego powodu . 
Nagle przychodzi Louis .
-Co się dzieje ?
-Źle się czuje głowa mi pęka i jeszcze boli mnie brzuch . 
-No to chodź  położysz się spać może ci przejdzie 
__________________________________________________________________________________
Przepraszam że taki krótki ale nie mam weny POstaram się napisać więcej w 17 rozdziale Miłego czytania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz