-Louis-Powiedziałam
-Tak
-A co zrobimy z tymi rzeczami no wiesz jakimi
-Na razie zostawimy bo wiesz .......-Powiedział z głupim uśmieszkiem Lou
-A tobie tylko to w głowie
-No co nie wiesz jak się potoczy los
-No nie wiem masz rację
Nagle przychodzi pielęgniarka i mówi
-Pani Tomlinson .
-Tak
-Już może pani wyjść z szpitala
-To dobrze
Gdy wyszła pielęgniarka .
-Fran chodź tutaj jest jakaś zła "energia"
Zaśmiałam się
-Złą energia .Tak ??
-No chodź bo nie wiem jak cię z tąd wyciągnąć
-No dobra już idziemy
_________________________________________________________________________________
Dotarliśmy do domu .________________________________________________________________
Wchodzę na fejsa
LIczba nie przeczytanych wiadomości : 4
Martina : FRAN NIC CI NIE JEST ?
Ja:Nie tylko ...
Viola : Fran co się stało
Ja:Nie chce do tego wracać ..
Lili: Fran co ty zrobiłaś ?!
Ja: Ja nic tylko to auto
Cami: Fran dobrze jest z tobą nic się nie połamałaś ?
Ja:Nic mi się nie stało
Nagle krzyczy Lou
-Fran zabijesz mnie
-Za co ?
-Chodź
Lou pokazuje mi wiadomości .
Louis Tomlinson jest w szpital po co?
Jego nowa dziewczyna miała wypadek .
Franceska Tomlinson miała wypadek. Czemu?
-Nie to nie możliwe!
-Niestety przepraszam
-To nie twoja wina .
______________________________________________________________________________
Reszta w 22 rozdziale <3 Miłęgo czytania
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz