wtorek, 8 października 2013

8 Rozdział 2 część

Louis daje mi łyżwy i kierujemy się w strone wejścia
-Umiesz jeździć na łyżwach -Pyta się mnie Louis
-No jasne że tak w zimę codziennie chodziłam na lodowisko
-To fajnie zobaczymy kto szybciej jeździ
-Haha nie prześcigniesz mnie-Odpowiadam
-Zobaczymy...
Nagle Louis staje i mnie całuje
-Za co to ?-pytam się Louis
-No wiesz ... nie wiem tak sobie po prostu cię bardzo kocham
Zaczerwieniłam się i przytuliłam się do Louisa z całej siły .
-Idziemy czy zostajemy -Pyta się Louis
-Możemy iść
Doszliśmy do lodowiska Louis płaci za pobyt na lodowisko
-Zakładaj łyżwy a ja zaraz do ciebie przyjde kotku -Mówi do mnie Louis
-Okej
Zakładam łyżwy i dochodzi Louis już w łyżwach
-Kiedy założyłeś łyżwy ?
-Jak układałaś sobie włosy
-Hehehehe nie zauważyłam
Idziemy na lód  i zaczyna lecieć muzyka ,okazało się że tylko ja i Louis jesteśmy ... .
-Jedziemy !! -krzyczy Louis i wskakuje na lód
-Oszty zaraz cię dogonię
_________________________________________________________________________________
1godzina później___________________________________________________________________
Louis podrzucił mnie pod blok i powiedził :
-To do jutra ty mój sprinterze
-A w końcu kto był szybszy ?
-Ty i ja hehe
-To fajnie -Dałam buziaka Louisowi i poszłam .Patrze na łóżku leży Lili  a  na fotelu siedzi Liam
Okazało się że...
-Co dzieje z Lili - Pytam się Liama
-Źle się poczuła i zemdlała -Odpowiada zrozpaczony Liam
-A teraz co z nią ?
-Nie wiem
Podeszłam do Lili i dotknełam jej czoła było rozgrzane
-Byłeś z nią u lekarza ?
-Tak i powiedzieli że jak się żle poczuje to mam zadzwonić
-To czemu  nie dzwonisz !!!!????
-Już dzwonie
_______________________________________________________________________________
kilka godzin później
Lili trafiła do szpitala niestety nie mogłam z nią jechać ponieważ przychodzi   kominiarz .
_______________________________________________________________________________
Dalszy ciąg w 9 Rozdziale MIłego Czytanka :) <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz