30.06.2013r. 12;35
______________________________________________________________
Poszłam do sklepu bo Lili jeszcze śpi .
Jak co rano witam się z kasjerką ................
Ustawiam się w kolejce iii nagle patrze a przede mną stoi...............
Louis Tomlinson .......................... sterczałąm jak słup ..
Więc kupił co potrzebował i wyszedł ze sklepu Kupuje też co musze
Wychodze i nagle BUUMMMMMM i wyleciały mi zakupy z reklamówki i ja także się wywruciłam
-Oj przeprasza nie zauważyłe cię - Mówi nieznajomy a jednak z kondś zna ten głos...
-Nic się nie stało-Odpowiada
Nagle uświadomiłam sobie że to Louis . Bierze mnie za rękę i podnosi
-O cześć to ty jesteś Louis z 1D ?? - Pytam się Louisa
-Tak ale prosze cię nie tak głośno- Mówi szeptem
-Oki nie ma sprawy-Odpowiedziałam i przypomniałam sobie że musze iść do domu zrobić śniadanie-Musze już lecieć do domu PaPa
-Czekaj-Louis łapie nie za ręke i wkłada mi do kieszeni w bluzce jakąś karteczkę - I papapapapa zadzwoń jak będziesz miała czas
______________________________________________________________________________
13:15 ________________________________________________________________________
Lili dalej śpi . Więc ide do kuchni robić śniadanie .
-No hejka-mówi Lili
-Hej , nie wiesz na kogo dzisiaj wpadłam jak byłam w sklepie - Mówie
-Kogo kogo gadaj gadaj i to już-Krzyczy Lili
-Louisa Tomlinsona z chłopakami -Odpowiadam -i mam jego numer ,, i jeszcze takie pytanie moge się dzisiaj z nim umówić ?
-No jasne że tak ja zostane z *Reksem Luśką i Truśką - Odpowiada
_____________________________________________________________________________
Dzwonie pod numer który dał mi Louis
Wybieram 739-900-296 słysze sygnał i nagle odzwywa się Louis
-Halo
-Hej to ja dziewczyna na którą wpadłęś przed sklepem
-O hej a tak wogóle jak masz na imię ?
-Fran i z takim pytaniem masz dzisiaj czas ?
-Jasne żę tak podam ci mój adres
-Twój ??
-Tak padawać ?
-Oki
-Więc tak Robotnicza 6
-Oki to ja już się ubiram i lece do ciebie oki ?
-Dobra czekam na ciebie Papa
-Pa
Rozłączyłam się i ubrałam się w Jakieś ładniejsze krótkie spodenki i bluzke na ramiączkach
__________________________________________________________________________________
Dochodze do domu Louisa i patrze na jego dom i szczenka mi opada jaką on ma willę
-Hej -Mówi Louis patrząc się mi w dekold
-Hejka -odpowiadam
-chodzi zaprowadze cię gdzieś
-Gdzie ?
-Zobaczysz
-Oki jak tam chcesz
_________________________________________________________________________________
Dochodzimy do najdroszego butiku w Polsce
-Wybierz sobie jakieś -mówi Louis
-Na serio mam wybrać ?- mówie
-Tak
-Wole żebyś ty mi je wybrał
-Okej
Louis wybiera mi buty za taką cene co ja sobie bym mogła kupić tableta Kupuje i wychodzimy
_______________________________________________________________________________
*Reks ,Luśka i Truśka- Reks to mój pies Luśka to mój królik a Truśka to królik Lili
Reszta w 2 rozdziale i Miłego czytania ^-^
Wow boskie teraz zaczynam czytać też inne blogi niż tylko te co czytałam masz talent Wikaa brawo :)
OdpowiedzUsuńSabcia