piątek, 20 września 2013

2 Rozdział

___________________________________________________________________________
30 minut później
Dochodzimy do jego domu i łapie mnie za rekę i mówi
-Wejdziesz do środka
-Oki , jak nie masz nic przeciw temu to dobra-odpowiadam
 Wchodzę do środka
-Ubierz buty i zaraz gdzieś wyjdziemy -z głupim uśmieszkiem mówi mi Louis
Więc przebieram buty i wychodzimy
______________________________________________________________________________
Dochodzimy do restauracji a bardziej kawiarni Stif's 
-Poproszę 2 Milk szejki -mówi Louis
-Małe duże czy średnie-Pyta się kasjer
Louis patrzy się na mnie i mówi
-Mały średni czy duży ?
-Duży -Odpowiadam
-Okej . To poprosze 2 duże czekoladowe 
Pijemy sobie zimne Milk szejki i.......................................
-Idziemy do domu-Pyta się Louis
-Oki - Odpowiadam
____________________________________________________________________________________
Odprowadził mnie do  domu i pocałował mnie w policzek
-Pa jutro do ciebie zadzwonie - mówi Louis
-Papa będe tęsknić -odpowiadam i zamykam drzwi
Siadam pod drzwiami i zastanawiam się czy normalny "kolega" może pocałować dziewczyne w policzek .
Ide do pokoju i na łużku leży karteczka
                                                
  Fran wyszłam na zakupy za niedługo wróce
                                                                           Lili


Więc ide się położyć na łóżko i wchodzę na Facebooka i patrze na telefon 
Patrze na telefon DOSTAŁAM SMS-A od..... Louisa 
Czytam  i wchodze w link który mi wysłał i wychodzi mi jego FB zapraszam go i odrazu dostaje odpowiedzi że mnie dodał do znajomych 
_________________________________________________________________________________
 pisze do mnie na czacie
Louis:Hejka 
Fran:Hej 
Louis:Jak tam ??
Fran:Spoko a u cb ?
Louis:Jakoś tam sobie leci 
Nagle wraca Lili Więc pisze Louisowi 
Fran:Musze lecieć Papa 
Louis:Papa 
________________________________________________________________________________
-Hejka co tam ?-Pyta się Lili 
-Spoko a u cb ?-Odpowiadam 
-Ja lece na impreze idziesz ze mną -Pyta się Lili 
-Nie muszę ogarnąć trochę ten pokuj -Odpowiadam 
-Oki to jak skończysz  zadzwoń albo wyślij Sms-a -Mówi 
-Oki to pa 
-Papa -Lili wychodzi i zamyka drzwi 
Dzwonie do Louisa 
-O hejka Fran 
-Hej jak chcesz to przyjdź do mnie bo jestem sama
-Okej to się ubieram 
-Okej 
Odkładam telefon i ubieram się w jakiś ładny ciuch 
_________________________________________________________________________________
Reszty dowiecie się w 3 rozdziale I życze Miłego Czytania  <3

 



1 komentarz:

  1. Fajnie się czyta i nie mogę się doczekać nexta :D :D :D

    Sabcia

    OdpowiedzUsuń