___________________________________________________________________________
30 minut później
Dochodzimy do jego domu i łapie mnie za rekę i mówi
-Wejdziesz do środka
-Oki , jak nie masz nic przeciw temu to dobra-odpowiadam
Wchodzę do środka
-Ubierz buty i zaraz gdzieś wyjdziemy -z głupim uśmieszkiem mówi mi Louis
Więc przebieram buty i wychodzimy
______________________________________________________________________________
Dochodzimy do restauracji a bardziej kawiarni Stif's
-Poproszę 2 Milk szejki -mówi Louis
-Małe duże czy średnie-Pyta się kasjer
Louis patrzy się na mnie i mówi
-Mały średni czy duży ?
-Duży -Odpowiadam
-Okej . To poprosze 2 duże czekoladowe
Pijemy sobie zimne Milk szejki i.......................................
-Idziemy do domu-Pyta się Louis
-Oki - Odpowiadam
____________________________________________________________________________________
Odprowadził mnie do domu i pocałował mnie w policzek
-Pa jutro do ciebie zadzwonie - mówi Louis
-Papa będe tęsknić -odpowiadam i zamykam drzwi
Siadam pod drzwiami i zastanawiam się czy normalny "kolega" może pocałować dziewczyne w policzek .
Ide do pokoju i na łużku leży karteczka
Fran wyszłam na zakupy za niedługo wróce
Lili
Więc ide się położyć na łóżko i wchodzę na Facebooka i patrze na telefon
Patrze na telefon DOSTAŁAM SMS-A od..... Louisa
Czytam i wchodze w link który mi wysłał i wychodzi mi jego FB zapraszam go i odrazu dostaje odpowiedzi że mnie dodał do znajomych
_________________________________________________________________________________
pisze do mnie na czacie
Louis:Hejka
Fran:Hej
Louis:Jak tam ??
Fran:Spoko a u cb ?
Louis:Jakoś tam sobie leci
Nagle wraca Lili Więc pisze Louisowi
Fran:Musze lecieć Papa
Louis:Papa
________________________________________________________________________________
-Hejka co tam ?-Pyta się Lili
-Spoko a u cb ?-Odpowiadam
-Ja lece na impreze idziesz ze mną -Pyta się Lili
-Nie muszę ogarnąć trochę ten pokuj -Odpowiadam
-Oki to jak skończysz zadzwoń albo wyślij Sms-a -Mówi
-Oki to pa
-Papa -Lili wychodzi i zamyka drzwi
Dzwonie do Louisa
-O hejka Fran
-Hej jak chcesz to przyjdź do mnie bo jestem sama
-Okej to się ubieram
-Okej
Odkładam telefon i ubieram się w jakiś ładny ciuch
_________________________________________________________________________________
Reszty dowiecie się w 3 rozdziale I życze Miłego Czytania <3
Fajnie się czyta i nie mogę się doczekać nexta :D :D :D
OdpowiedzUsuńSabcia